Team

Directie


Charlotte Wils
Directeur
directie@de-verrekijker.be

Administratief medewerkers


Lien Kooremans
Administratief medewerker
lien.kooremans@de-verrekijker.be


Floor Leemans
Stafmedewerker scholengemeenschap
floor.leemans@gbsravels.be


Tim Van Sweevelt
ICT-coördinator
tim.van.sweevelt@de-verrekijker.be


Vera Nys
Administratief medewerker
vera.nys@de-verrekijker.be


Anita De Bont
Beleidsondersteuner
anita.de.bont@de-verrekijker.be


Jessie Versmissen
Leerlingcoördinator
jessie.versmissen@de-verrekijker.be

Zorgcoördinatoren en -begeleiders


Isabelle Segers
Zorgcoördinator en zorgbegeleider kleuterschool
isabelle.segers@de-verrekijker.be


Elien Huijbs
Zorgcoördinator lagere school
elien.huijbs@de-verrekijker.be


Gerd Beyens
Zorgbegeleider lagere school
gerd.beyens@de-verrekijker.be


Bieke Severijns

Zorgbegeleider en aanvangsbegeleider lagere school
bieke.severijns@de-verrekijker.be


Jessie Versmissen
Zorgbegeleider socio-emo lagere school
jessie.versmissen@de-verrekijker.be

Lerarenplatform

Kleuterschool


An Sùjew
3KA
an.sujew@de-verrekijker.be


Kristien Aerts
3KK
kristien.aerts@de-verrekijker.be


Sanne Nooyens
Kinderverzorger
sanne.nooyens@de-verrekijker.be


Leen Vosters
Aanvangsbegeleider kleuterschool
leen.vosters@de-verrekijker.be


An Segers
3KAN
an.segers@de-verrekijker.be


Essy Musschoot
Kinderverzorger
essy.musschoot@de-verrekijker.be


Sabine Witlox
Vervanging kinderverzorger
sabine.witlox@de-verrekijker.be


Zoë Marien
Vervangingen kleuterschool
1KI vanaf 08/01/2024
zoe.marien@de-verrekijker.be


Lagere school


Anita De Bont
2H ondersteuning
anita.de.bont@de-verrekijker.be


Bieke Severijns
3K ondersteuning
bieke.severijns@de-verrekijker.be


Erik Elst
4E
erik.elst@de-verrekijker.be


Jasmien Bols
4EV (vanaf 05/02/2024)
jasmien.bols@de-verrekijker.be


Stephanie Kemps
4E, 5E en 6H ondersteuning
stephanie.kemps@de-verrekijker.be


Gitte Tuytelaers
6E vanaf 08/01/2024 tot einde schooljaar
gitte.tuytelaers@de-verrekijker.be


Hans Caymax
6H
hans.caymax@de-verrekijker.be


Eline Cuyvers
6E tot aan de Kerstvakantie
eline.cuyvers@de-verrekijker.be


Bijzondere leermeesters


Maria Mertens
Kleuterturnen
maria.mertens@de-verrekijker.be



Kevin Sneyders
Kleuterturnen en turnen
kevin.sneyders@de-verrekijker.be


Christel Van Beek
Turnen
christel.van.beek@de-verrekijker.be


Eva Van Lieshout
Rooms-katholieke godsdienst
eva.van.lieshout@de-verrekijker.be


Mariska Gomez
Protestantse godsdienst
mariska.gomez@de-verrekijker.be


Al Shimaa Mohamed
Islamitische godsdienst
al.shimaa.mohamed@de-verrekijker.be





Lies Spoormans
Niet-confessionele zedenleer
lies.spoormans@de-verrekijker.be


Maryah Schreuders
Islamitische godsdienst
marjolein.schreuders@de-verrekijker.be


Griet Meeusen
Muziek
griet.meeusen@de-verrekijker.be