Team

Directie


Miek Van Eyndhoven
Directeur
miek.van.eyndhoven@de-verrekijker.be

Administratief medewerkers


Lien Kooremans
Administratief medewerker
lien.kooremans@de-verrekijker.be


Floor Leemans
Stafmedewerker scholengemeenschap
floor.leemans@gbsravels.be


Tim Van Sweevelt
ICT-coördinator
tim.van.sweevelt@de-verrekijker.be


Vera Nys
Administratief medewerker
vera.nys@de-verrekijker.be


Anita De Bont
Beleidsondersteuner
anita.de.bont@de-verrekijker.be

Zorgcoördinatoren en -begeleiders

Leerkracht Isabelle Segers
Isabelle Segers
Zorgcoördinator kleuterschool
isabelle.segers@de-verrekijker.be


Inès Nooyens
Zorgbegeleider kleuterschool
ines.nooyens@de-verrekijker.be


Elien Huijbs
Zorgcoördinator lagere school
elien.huijbs@de-verrekijker.be

Gerd Beyens
Gerd Beyens
Zorgbegeleider lagere school
gerd.beyens@de-verrekijker.be


Eline Cuyvers
Zorgbegeleider lagere school
eline.cuyvers@de-verrekijker.be


Nathalie Van de Mosselaer

Zorgbegeleider lagere school
nathalie.vandemosselaer@de-verrekijker.be


Martine Jonkers
Zorgbegeleider lagere school
martine.jonkers@de-verrekijker.be

Lerarenplatform

Kleuterschool


Inès Nooyens
Zorgbegeleider & 1KM & 2KI & 3KA
ines.nooyens@de-verrekijker.be


Essy Musschoot
Kinderverzorger
essy.musschoot@de-verrekijker.be


Veronique Meeuwis
Vrijwillige hulp


Sanne Nooyens
Kinderverzorger
sanne.nooyens@de-verrekijker.be

Lagere school


Anita De Bont
2H ondersteuning
anita.de.bont@de-verrekijker.be


Amber Luyckx
1I ondersteuning
amber.luyckx@de-verrekijker.be


Eline Cuyvers
5E en 6H ondersteuning
eline.cuyvers@de-verrekijker.be

Bijzondere leermeesters


Maria Mertens
Kleuterturnen
maria.mertens@de-verrekijker.be

Leerkracht Christel Van Beek
Christel Van Beek
Turnen
christel.van.beek@de-verrekijker.be


Kevin Sneyders
Turnen
kevin.sneyders@de-verrekijker.be

Leerkracht Griet Meeusen
Griet Meeusen
Muziek
griet.meeusen@de-verrekijker.be


Ann Driesen
Niet-confessionele zedenleer
ann.driesen@de-verrekijker.be


Caroline Huygaerts
Niet-confessionele zedenleer
caroline.huygaerts@de-verrekijker.be


Lies Spoormans
Niet-confessionele zedenleer
lies.spoormans@de-verrekijker.be


Mariska Gomez
Protestantse godsdienst
mariska.gomez@de-verrekijker.be


Martine Jonkers
Rooms-katholieke godsdienst
martine.jonkers@de-verrekijker.be


Maryah Schreuders
Islamitische godsdienst
marjolein.schreuders@de-verrekijker.be

Leerkracht De Verrekijker
Al Shimaa Mohamed
Islamitische godsdienst
al.shimaa.mohamed@de-verrekijker.be