Welkom in onze school!

Aangezien onze info-avond niet zal kunnen doorgaan, willen wij jullie toch graag een kijkje laten nemen in onze kleuterschool. De juffen van de peuterklassen nemen jullie mee doorheen een klasdag samen met Jules, onze klaspop.

Hebben jullie graag meer uitleg over onze school? Of willen jullie je kind graag inschrijven? Dan mogen jullie ons zeker contacteren op dit telefoonnummer: 014/40 91 70.

Heb je graag wat meer tips over zindelijkheid? Dan kan je terecht bij Kind en Gezin. Op 31 maart 2021 is er een online infosessie rond zindelijkheid. Deze zal plaatsvinden van 19u-20u. Heb je hier interesse voor, gelieve te mailen naar turnhout@opgroeien.be met de vermelding van de naam van je kind en de geboortedatum, daarna krijg je een link toegestuurd om deel te nemen. Deze deelname is volledig gratis.

Veel kijkplezier en hopelijk tot snel!