Welkom in onze school!

Aangezien onze info-avond niet zal kunnen doorgaan, willen wij jullie toch graag een kijkje laten nemen in onze kleuterschool. De juffen van de peuterklassen nemen jullie mee doorheen een klasdag samen met Jules, onze klaspop.

Hebben jullie graag meer uitleg over onze school? Of willen jullie je kind graag inschrijven? Dan mogen jullie ons zeker contacteren op dit telefoonnummer: 014/40 91 70.

Veel kijkplezier en hopelijk tot snel!

Welkom bij GBS De Verrekijker!Aangezien onze info-avond niet zal kunnen doorgaan willen wij jullie toch graag een kijkje laten nemen in onze school. De juffen van de peuterklassen nemen jullie mee doorheen een klasdag samen met Jules, onze klaspop.Hebben jullie graag meer uitleg over onze school? Of willen jullie je kind graag inschrijven? Dan mogen jullie ons zeker contacteren op dit telefoonnummer: 014 40 91 70.Veel kijkplezier en hopelijk tot snel!Team GBS De VerrekijkerKoning Albertstraat 592381 WeeldeDELEN = LIEF

Geplaatst door GBS De Verrekijker op Dinsdag 5 mei 2020