Project ONS DORP

Afgelopen 3 weken hebben we met de hele school aan het project ONS DORP gewerkt. De leerlingen van De Verrekijker hebben Weelde, hun dorp, beter leren kennen. En dit op allerlei manieren.

De leerlingen begonnen met een fotozoektocht doorheen Weelde. Ze werden getrakteerd op lekker, ambachtelijk brood en verse koeienmelk. De leerlingen zijn op verschillende uitstappen geweest waaronder industriële bezoeken en boerderijbezoeken. Ook de brandweerkazerne, dierenarts, dokter en nog veel meer kwam aan de beurt. Geschiedenis van Weelde en leuke anekdotes kwamen ook aan bod.

Als grote apotheose was er het jaarlijkse schoolfeest met optredens van de kleinste kleuters tot het zesde leerjaar. We hebben er met z’n allen van genoten en vooral veel van geleerd.

Met dank aan RAWEPO voor de foto’s.